Jakub Baranek

This was published in the following publications on 13.10.2015:
Głos Wielkopolski

Byłeś cząstką świata
dla mnie całym światem

Z żalem zawiadamiam, że 9 października 2015 r. po ciężkiej chorobie
zmarł mój jedyny, najukochańszy Syn

ś+p
Jakub Baranek
lat 28

Złożenie urny do grobu nastąpi w czwartek 15 października br.
o godz. 11.20 na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.

Mama

Proszę o nieskładanie kondolencji.

Beach

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego współpracownika Jakuba Baranka sympatycznego, życzliwego, zawsze uśmiechniętego, młodego człowieka. Wyrazy głębokiego współczucia i otuchy dla rodziny i najbliższych składają pracownicy Administracji os. Kosmonautów oraz Rada Osiedla Kosmonautów

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ola

Ola


7yrs

Image chosen by user
Magdalena Skowera


8yrs

Image chosen by user
Wala


9yrs

Image chosen by user
Kornelia


9yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie o Przyjacielu</p> Hej Kuba, możliwe, że wiesz i widziałeś, że byłam dziś u Ciebie na Miłostowie. Ładna kwatera i fajne zdjęcie profilowe masz na pokrywie;), jeśli widzisz jak wygląda całość, to jestem pewna, że Ci się podoba. *** Dziękuję Ci Kuba za wszystkie momenty w których grandziliśmy na zajęciach (zwłaszcza z poetyki), za nocowanie u Ciebie kiedy zamiast się uczyć do egzaminów, oglądaliśmy Cartoon Network. Zawsze będę Pamiętać Twój uśmiech i łagodne, radosne, barankowe usposobienie. Ze wszystkich dobrych ludzi byłeś w tym wąziutkim gronie najlepszych. Uczciwy, szczery i solidny. *** Ostatni raz spotkaliśmy się przypadkiem w Empiku w Browarze- mieliśmy się zgadać w najbliższym czasie na spotkanie. *** Mam nadzieję, że dobrze Ci tam gdzie teraz jesteś. Że poznałeś osobiście Szekspira i się z nim zakumplowałeś. Że wyjaśnił Ci kilka zawiłości ze swoich dramatów. Zapamiętaj dobrze to co Ci powiedział. Opowiesz mi, kiedy się spotkamy. [*]K.


9yrs

Image chosen by user
Katarzyna hab Katarzyna Habrych Jakubie pamiętam o Tobie Ka


9yrs

Image chosen by user
A


9yrs

Image chosen by user
Katarzyna Habrych


10yrs

Image chosen by user
Katarzyna Hall.


10yrs

Image chosen by user
AK


10yrs

Image chosen by user
Alicja


10yrs

Image chosen by user
Aneta


10yrs

Image chosen by user
Basia i Wojtek Ingersleben


10yrs

Image chosen by user
B.K.


10yrs

Image chosen by user
wielki żal, spoczywaj w pokoju


10yrs

Image chosen by user
Joanna Smidoda


10yrs

Image chosen by user
Ewa Sławska ; (


10yrs

Image chosen by user
KK


10yrs

Image chosen by user
Sylwia


10yrs

Image chosen by user
Kolonijna wychowanka


10yrs

Image chosen by user
Anna, Władysław Sobańscy


10yrs

Image chosen by user
Seweryna Grzegorz Boguccy


10yrs

End of content

No more pages to load