Gerard Horak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2015
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.06.2015
Dziennik Zachodni
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 8 czerwca 2015 roku zmarł w wieku 84 lat
śp.
dr inż. Gerard Horak
dyrektor śląskich kopalń, dyrektor Rybnickiego Zjednoczenia Przemysłu Węglowego, górnik.
Pożegnanie odbędzie się 12.06.2015 r. o godz. 14.00 w kaplicy przy ulicy Piekarskiej 99 w Bytomiu,
po którym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na cmentarz przy ulicy Powstańców Śląskich w Bytomiu.
Żona, Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia