Wiesław Malka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.06.2015
Gazeta Wrocławska
Burmistrz Miasta Polanica-Zdrój
i Rada Miejska w Polanicy-Zdroju
z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiają,
że w dniu 15 czerwca 2015 roku zmarł
lekarz medycyny Wiesław Malka
lekarz – specjalista II stopnia z chorób wewnętrznych, fizykoterapii i balneoklimatologii,
wieloletni Ordynator Oddziału Wewnętrznego w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju, Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich, Naczelny Lekarz Uzdrowiska Polanicy-Zdroju, współzałożyciel Koła Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Prezes Towarzystwa Miłośników Polanicy, radny Powiatowej Rady Narodowej w Kłodzku.
W uznaniu zasług uhonorowany Srebrnym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką „Zasłużony dla Służby Zdrowia”, Złotą Odznaką „Zasłużony dla Województwa Wrocławskiego”, Złota Odznaką „Zasłużony dla Uzdrowisk Polskich”, medalem „Zasłużony dla Towarzystwa Miłośników Ziemi Kłodzkiej” oraz medalem „ Zasłużony dla Miasta Polanica-Zdrój”.
Cześć Jego pamięci!
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom zmarłego
składają
Burmistrz Miasta i Rada Miejska w Polanicy-Zdroju
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l