Edward Ozorowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2015
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.10.2015
Gazeta Pomorska
W dniu 4 października 2015 roku, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł Edward Ozorowski Nestor inowrocławskich szachistów, 16-krotny Mistrz Inowrocławia. Był wzorem sportowca i kolegi. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Grono Kolegów Szachistów
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia