Henryk Andrzyn

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.12.2015
Gazeta Pomorska

Odszedłeś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłeś smutek i żal. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 listopada 2015 roku zasnął w Bogu nasz ukochany Syn, Brat i Siostrzeniec śp. Henryk Andrzyn. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11 grudnia 2015 r. o godz. 12.00 w kościele parafii pw. Imienia NMP. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafii Imienia NMP przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku Matka, Brat i Ciocia Chrzestna Hania

Plaża

PODZIĘKOWANIE W imieniu Rodziny pragnę podziękować wszystkim uczestniczącym w pogrzebie naszego kochanego Syna, Brata i Siostrzeńca śp. Henryka Andrzyna. Bogu i dobrym ludziom zawdzięczamy Jego powrót do ojczystego kraju, bo takie było życzenie Zmarłego, aby być wśród swoich. Wszystkim, którzy w tej bolesnej chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali serce i życzliwość oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej, w szczególności Księdzu Proboszczowi z parafii Imienia NMP, Rodzinie, Przyjaciołom, Braciom Drogi Neokatechumenalnej, Sąsiadom, Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną usługę pogrzebową, Zarządcy cmentarza Panu Stanisławowi Urbanowi oraz Wspólnotom Kościelnym z parafii Zwiastowania NMP serdeczne podziękowania składa Matka z Synem Krzysztofem i Siostrą Anną. Serdeczne "Bóg zapłać".

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Czuwaj nad nad nami i miej Nas Zawsze w swojej opiece


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już kolejne Święta Wielkanocne jak Cię nie ma wśród Nas – ciągle o Tobie pamiętamy - Genia S.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Już wkrótce Wigilia - głęboko wierzę, że gdzieś tam nadal jesteś z najbliższymi i otaczasz ich swoją opieką Genia S.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W duszy zabił dzwon wybiła data wspomnień niekończącyc​h się łez Tak, to już rok Genia S.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze. Wyrazy głębokiego żalu i współczucia, siły w przetrwaniu tych ciężkich chwil smutku i żałoby, przesyła Genia S.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim mojego kolegi. Proszę przyjąć moje najszczersze kondolencje Elżbieta Gierba


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Elżbieta Gierba


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Krzysztof R.


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia