Aleksandra Grodzicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2010
Dziennik Bałtycki
„...człowiek odchodzi. Dobro, które czynił pozostaje...”
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Doktor
Aleksandry Grodzickiej
Człowieka o wielkim sercu i ogromnej mądrości,
bezgranicznie oddanej swoim małym pacjentom.
Na zawsze pozostanie Ona w naszej pamięci.
Rodzinie oraz wszystkim Bliskim Pani Doktor
szczere i głębokie wyrazy współczucia
składają
dyrektor i pracownicy
Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku-Oliwie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Joanna i Pawł
13 l
Anna
14 l
Aleksandra Plichta
15 l