Ada Śledzicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2016
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.01.2016
Dziennik Łódzki
12 stycznia 2016 roku, w wieku 75 lat, zmarła w Warszawie
Ada Śledzicka z d. Gabrysiak
Przez wiele lat związana z Łodzią i pracą w państwowych urzędach m.in. miejskim w Łodzi, a następnie w jednostkach podległych Urzędowi Rady Ministrów w Warszawie, a także Kancelarii Prezydenta RP.
Przez całe życie z nami dzieliła się tym co najcenniejsze, okazując wielkie serce i miłość. Smutna i przykra to świadomość, że upłynął już czas, aby choć w części jej to wynagrodzić.
Żegnamy Adę, naszą mamę i babcię mszą w kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie przy ul. Powązkowskiej 14, w poniedziałek, 18 stycznia o godzinie 14.00.
Joanna, Janusz, Aleksander Świerczyńscy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia