Leonard Cebula
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2016
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.02.2016
Nowa Trybuna Opolska
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” Ze smutkiem przekazujemy wiadomość, że dnia 12 lutego 2016r. w wieku 79 lat zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek Leonard Cebula były z-ca dyrektora ds. technicznych w PTSB Transbud Opole, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego II kadencji, członek zarządu Województwa Opolskiego III kadencji, wieloletni radny i członek zarządu Gminy Prószków. Pogrzeb odbędzie się 18 lutego 2016r. o godz. 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Chrzciciela w Zimnicach Wielkich. O czym zawiadamia pogrążona w smutku Rodzina.
Z głęboki żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Leonarda Cebuli wieloletniego członka Zarządu Gminy, członka Zarządu Województwa, społecznika i aktywnego członka DFK Zimnice Wielkie. Składamy Żonie Synom Gerardowi i Krzysztofowi z Rodzinami serdeczne wyrazy współczucia. Burmistrz Prószkowa Pracownicy Urzędu Miejskiego w Prószkowie Rada Miejska w Prószkowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
10 l
10 l
10 l
10 l