Jerzy Mendaluk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2015
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2015
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dyrektora i wieloletniego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska, Kolegi i Przyjaciela śp. Jerzego Mendaluka Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia koleżanki i koledzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Zielonej Górze
W dniu 6 grudnia 2015 odszedł Jerzy Mendaluk, dobry i szlachetny człowiek. Łączę się w serdecznym żalu z Bliskimi i Rodziną Jurka. Tadeusz Przyjaciel ze Szczecina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l