Marian Szabela

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.10.2015
Gazeta Pomorska

Z głębokim bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Sędziego Mariana Szabeli b. prezesa Sądu Wojewódzkiego w Bydgoszczy Małżonce i Synom wyrazy serdecznego współczucia składają Jadwiga i Edmund Łojowie

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 6 października 2015 r. zmarł w wieku 86 lat kochany i troskliwy Mąż, Ojciec, Dziadek i Wujek Śp. Marian Szabela Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 10 października 2015 r. o godz. 13.00 w kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. Kardynała Wyszyńskiego 58 w Bydgoszczy. Pogrążona w bólu Żona i Synowie z Rodzinami

Podziękowania Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli w mszy świętej, pogrzebie i odprowadzili w miejsce wiecznego spoczynku

ŚP
Mariana Szabelę

który całe swoje życie zawodowe poświęcił pracy na rzecz Wymiaru Sprawiedliwości przechodząc drogę od Asesora Sądu Powiatowego do Prezesa Sądu Wojewódzkiego i Sędziego Sądu Najwyższego a także w Głównej Komisji Badania Zbrodni Hitlerowskich - Instytucie Pamięci Narodowej i później jako Adwokat i Radca Prawny.

Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom i Znajomym
Pani Dziekan Okręgowej Izby Adwokackiej Justynie Mazur, Panu Dziekanowi Okręgowej Izby Radców Prawnych Zbigniewowi Pawlickiemu,

Delegacjom Sądów, Okręgowej Izby Adwokackiej i Okręgowej Izby Radców Prawnych, Zrzeszenia Prawników Polskich, Panu Sędziemu Edmundowi Łojowi, Pani Rejent Barbarze Bilińskiej,

Sędziom, Prokuratorom, Adwokatom, Notariuszom, Radcom Prawnym i Komornikom oraz byłym i obecnym pracownikom Sądów, Prokuratur, Więziennictwa, Zakładów dla Nieletnich województwa kujawsko-pomorskiego i byłego województwa bydgoskiego.

Składają Żona z Synami

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci adwokata Mariana Szabeli Rodzinie wyrazy serdecznego współczucia składają Adwokaci i Aplikanci Adwokaccy Bydgoskiej Izby Adwokackiej Uroczystości pogrzebowe odbędą się dnia 10 października 2015 r. o godz. 13.00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. Kardynała Wyszyńskiego 58 w Bydgoszczy

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Muslim na


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Michal Filek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Teresa Gralewska-​Misterska


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zofia i Jerzy Gurgielewicz


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia - Magdalena z rodziną


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia - KJ


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy współczucia - KJ


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Józef Kimber z Szubina


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia