Andrzej Starostka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.05.2015
Gazeta Wrocławska
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia i żalu
z powodu śmierci
Andrzeja Starostki
wieloletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu
sympatycznego, uczynnego kolegi, dla którego nie było rzeczy niemożliwych
składają
Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej
oraz koleżanki i koledzy z Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia