Helena Byczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2015
Głos Wielkopolski
Serdeczne podziękowania
całemu Personelowi medycznemu
Oddziału Chorób Wewnętrznych
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu za wspaniałą opiekę
nad naszą Mamą
ś+p Heleną Byczyk
W smutku pogrążeni
Synowie z Rodzinami
Wszystkim, którzy byli i są w smutnych chwilach naszego życia razem z nami,
za modlitwę, pamięć, wspomnienie, kondolencje i udział w pogrzebie naszej Mamy
ś+p.
Heleny Byczyk
składamy podziękowania.
Synowie z Rodzinami
Z głębokim żalem zawiadamiamy
że dnia 11 listopada 2015 roku odeszła od nas
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś + p
Helena Byczyk
Msza pogrzebowa odbędzie się dnia 18 listopada 2015r
o godz. 11 w Kościele pw. św. Jana Jerozolimskiego za murami
w pobliżu Ronda Śródka,
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13 na cmentarzu
przy ul. Nowina.
w smutku pogrążeni
Synowie z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l