Magdalena Wiertel-Maliszewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2015
Nowosci

Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 1 czerwca 2015 r. odeszła do Boga moja Najukochańsza i Najwspanialsza Żona

Ś.p.Magdalena Wiertel-Maliszewska

lat 32

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 3.06.2015 r. o godz. 13:15 pożegnaniem w kaplicy Kościoła p.w. Św. Antoniego. Msza św. odprawiona zostanie o godz. 14:00. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od Wybickiego).

Pogrążony w smutku MĄŻ

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 1 czerwca 2015 r. odeszła od nas, po wieloletniej walce z chorobą, nasza ukochana Córka, Siostra i Ciocia

Ś.p.Magdalena Wiertel-Maliszewska

lat 32

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 3.06.2015 r. o godz. 13:15 pożegnaniem w kaplicy Kościoła p.w. Św. Antoniego. Msza św. odprawiona zostanie o godz. 14:00. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy ul. Wybickiego (od Wybickiego).

Pogrążeni w smutku RODZICE i BRACIA

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
wszechmogacy i dobry bog pozwolil na smiec kolejnej mlodej osoby,"​odeszla do boga"-jakim trzeba byc debilem zeby napisac cos takiego?


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne współczucia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Madziu! Nie jedno serce boli i płacze po Twojej utracie... Na zawsze w sercach tych pozostaniesz​! MP-L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze wyrazy współczucia.​..Łączymy się z Tobą w bólu Adam.Magda opiekuj się z góry swoją rodziną,​spoczywaj w pokoju [*] K.M.​Klonowscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere kondolencje


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere wyrazy współczucia.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*]


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Adam przyjmij wyrazy wspólczucia zawsze będziesz miał Madzie w swoim sercu Wojciechowsc​y


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Sławku! Tobie i bliskim wyrazy współczucia po stracie córki.Adam i Grażyna Horbulewicz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Najszczersze wyrazy współczucia.​..Bardzo nam przykro...​Magda, spoczywaj w pokoju


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Slawku Bardzo wspolczujemy Tobie oraz calej Rodzinie po utracie Ukochanej Corki. Rodzina Bartosinskic​h


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Adaś - tak nam przykro.....​..... Nie potrafimy tego nawet ująć w słowa.... Niech w Bogu znajdzie ukojenie. Asia i Paweł Skonieczni


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Trudno coś napisać, gdy serce tak boli... Głębokie wyrazy współczucia dla całej rodziny. Adaś- bardzo nam przykro... Asia i Paweł z Chojnic


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich serdeczne współczucia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy głębokiego współczucia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
najszczersze wyrazy współczucia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Agnieszka i Karol Żurawscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tylko współczuć!!!​!!!!!!!!!!!


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Pana Sławomira Wiertla i jego najbliższych wyrazy współczucia składa Iwona Król i Jolanta Konkel


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Pana Sławomira Wiertla i jego najbliższych składamy głębokie wyrazy współczucia po stracie córki przyjaciele z Urzędu Marszałkowsk​iego


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[*] tam już nie ma cierpienia..​. wyrazy współczucia dla Pana


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia