Magdalena Włodarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.03.2015
Dziennik Łódzki
W dniu 17 marca 2015 r. zmarła nasza Koleżanka
Prof. dr hab. inż.
Magdalena Włodarczyk
wieloletni profesor Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności,
Kierownik Zakładu Technologii Fermentacji
oraz wykładowca i wychowawca wielu pokoleń młodzieży akademickiej.
Wyrazy szczerego współczucia
najbliższej Rodzinie
składają
Pracownicy i Absolwenci Instytutu Technologii Fermentacji
i Mikrobiologii Politechniki Łódzkiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jacek Dominiak
11 l