Włodzimierz Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2015
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.11.2015
Echo Dnia
Z głębokim żalem żegnamy naszego Kolegę
Włodzimierza Wójcika,
wojewodę Świętokrzyskiego w latach 2001-2005,
wieloletniego działacza Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
w imieniu Rady Wojewódzkiej, członków i sympatyków SLD
składają
Andrzej Szejna i Joanna Grzela
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Włodzimierza Wójcika byłego Wojewody Świętokrzyskiego. Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Prezydenci Miast, Burmistrzowie i Wójtowie w woj. świętokrzyskim.
Z żalem i smutkiem żegnamy
WŁODZIMIERZA WÓJCIKA
byłego Wojewodę Świętokrzyskiego,
długoletniego pracownika Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia
Bożentyna Pałka-Koruba
Wojewoda Świętokrzyski
Paweł Olszak
Wicewojewoda Świętokrzyski
Maria Szydłowska
Dyrektor Generalny Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego
wraz z pracownikami urzędu
Dziekan i Rada Okręgowa Izby Radców Prawnych w Kielcach składaja wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie zmarłego radcy prawnego Włodzimierza Wójcika.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia