Katarzyna Kowal - Michalska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.08.2015
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
w dniu 7 sierpnia 2015 r.
prof. dr hab. inż.
Katarzyny
Kowal-Michalskiej
wieloletniego pracownika Wydziału Mechanicznego
Politechniki Łódzkiej,
Prodziekana Wydziału w latach 1999-2002.
Była wybitnym specjalistą w dyscyplinie mechaniki konstrukcji
i wychowawcą wielu pokoleń inżynierów mechaników.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Dziekan i Rada Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej

Plaża

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 7 sierpnia 2015 r. zmarła
prof. dr hab. inż.
Katarzyna
Kowal-Michalska
nasza serdeczna i nieodżałowana Koleżanka,
wieloletni pracownik Instytutu Mechaniki Stosowanej Politechniki Łódzkie
j i Katedry Wytrzymałości Materiałów i Konstrukcji.
Była wybitnym specjalistą w dyscyplinie mechaniki
konstrukcji i wychowawcą wielu pokoleń inżynierów mechaników.
Cieszyła się niekwestionowanym autorytetem, zaufaniem i życzliwością.
Najbliższej Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Byli i Obecni Pracownicy Katedry Wytrzymałości
Materiałów i Konstrukcji Politechniki Łódzkiej

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Droga Kasiu, spoczywaj w milosci i spokoju. Zostaniesz w mojej pamieci jako wspaniala osoba o szlachetnym sercu, wielkich zaletach i pieknej urodzie. Bede zawsze cie wspominac. Gosia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Droga Kasiu, spoczywaj w milosci i spokoju. Zostaniesz w mojej pamieci jako wspaniala osoba o szlachetnym sercu, wielkich zaletach i pieknej urodzie. Bede zawsze cie wspominac. Gosia


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia