Elżbieta Paluch
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2015
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2015
Dziennik Bałtycki
Dnia 3 kwietnia 2015 roku odeszła
nasza Ukochana, Najlepsza Mama
śp.
Elżbieta Paluch
z domu Kowalkowska
Msza św. za Zmarłą zostanie odprawiona
w czwartek 9 kwietnia 2015 roku o godz. 12.00
w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. ks. Rogaczewskiego w Gdańsku.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.30
na cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica).
Pogrążone w żalu i smutku
Córki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Tomek i Kasia Miaskowscy
11 l
Ilona i Slawek
11 l