Elżbieta Bajuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2010
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.03.2010
Kurier Poranny
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 marca 2010r. zmarła w wieku 61 lat Ukochana Żona, Mama i Babcia ELŻBIETA BAJUK Wystawienie 12 marca 2010r. od godz. 11.00 w Domu Pogrzebowym Szymborscy przy ul. Artyleryjskiej 9. Wyprowadzenie 13 marca o godz. 12.30. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione 13 marca o godz. 13.00 w Kościele Św. Andrzeja Boboli. Po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarzu w Starosielcach pogrążeni w smutku mąż, dzieci, wnuki, rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia