Z głębokim żalem przyjąłem wia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2009
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o odejściu Henryka Sobolewskiego wieloletniego, doświadczonego samorządowca - byłego prezydenta i wiceprezydenta Koszalina, Człowieka niezwykle charyzmatycznego oraz zasłużonego dla swojego miasta. Rodzinie i Najbliższym Zmarłego składam najszczersze kondolencje. Maciej Kobyliński Prezydent Miasta Słupska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia