Marii Jolancie Borzyszce
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.07.2015
Gazeta Wrocławska
Pani Marii Jolancie Borzyszce
Dyrektorowi
Wydziału Restrukturyzacji Ochrony Zdrowia
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Mamy
składają
Dyrekcja i pracownicy Specjalistycznego Szpitala
Ginekologiczno-Położniczego
im. E.Biernackiego w Wałbrzychu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia