Romana Ludwy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.10.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.10.2015
Głos Wielkopolski
Przyjmując z głębokim żalem wiadomość o śmierci śp. mgr. inż. Romana Ludwy
żegnamy wieloletniego pracownika i dyrektora
Poznańskiej Fabryki Maszyn Żniwnych „Agromet”,
Dyrektora Biura Projektów „Biprotech”,
Dyrektora Zjednoczenia Przemysłu Maszyn Rolniczych,
Dyrektora Ferrex Sp. z o.o., Doradcę Zarządu
ds. Zapewnienia Jakości produkcji Odlewni Ferrex,
członka Rady Nadzorczej Ferrex Sp. z o.o. oraz członka Zarządu Ferrguss Sp. z o.o.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia:
Zarząd, Rada Nadzorcza, współpracownicy i pracownicy Ferrex Sp. z o.o.
oraz współudziałowcy Ferrguss Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia