Basia Drobiecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.11.2009
Gazeta Pomorska
Tak mocno wierzyliśmy, że zwyciężysz tę trudną walkę ... Pogrążeni w głębokim smutku i żalu żegnamy naszą wspaniałą koleżankę, przewodniczącą klasy XI b śp. Basię Krysiak - Drobiecką Basiu - dziękujemy za wspólne szkolne przeżycia, spotkania koleżeńskie, za Twoją radość życia, umiłowanie przyrody i serdeczność. Z serca płynące wyrazy współczucia Rodzinie składają Wychowawczyni, Koleżanki i Koledzy z ławy szkolnej Liceum Ziemi Kujawskiej, klasa XI b, matura 1966r.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia