Wanda Waśko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2015
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2015
Dziennik Polski
چP
WANDA WAŚKO
z domu Koziołek
Najukochańsza Mama, Siostra, Babcia,
Prababcia i Praprababcia
Przeżywszy lat 88, po długiej chorobie,
opatrzona św. Sakramentami,
zasnęła w Panu dnia 9 lutego 2015 roku.
Msza Św. Żałobna przy Zmarłej odprawiona zostanie
w poniedziałek, dnia 16 lutego 2015 roku o godzinie 13.00
w kaplicy na cmentarzu Salwatorskim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku i żalu
Synowie, Synowe,
Wnuki, Prawnuki, Praprawnuczka i Rodzina.
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia