Mariola Szymczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2015
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.02.2015
Dziennik Łódzki
Przejęci wielkim smutkiem i żalem żegnamy naszą Koleżankę
Mariolę Szymczak
długoletniego pracownika Zespołu Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty,
ofiarną pielęgniarkę, oddaną ludziom potrzebującym pomocy.
Odeszła przedwcześnie z naszego grona w dniu 17 lutego 2015 r.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja i Pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Ludmiła B.
11 l