Stanisław Laskowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2015
Dziennik Łódzki

„Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,
ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem...”
Gabriel Garcia Marquez

Po długiej walce z chorobą w dniu 3 kwietnia 2015 r.
odszedł nasz szlachetny, kochający, ciepły, wyrozumiały
Mąż, Ojciec i Dziadek

mgr ekonomii Stanisław Laskowski

Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Łodzi w latach 1951-1956,
b. Wicedyrektor NIK Delegatury w Łodzi.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 15 kwietnia 2015 r. (środa)
o godz. 13.30 na cmentarzu ewangelickim przy ul. Ogrodowej 43.

Żona Jadwiga, syn Rafał, Blanka, wnuczki Karolina i Nina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Danuta Laskowska - Kondolencje</p> <p>Kochani Jadziu i Rafale,</p> <p>Skladam Wam raz jeszcze wyrazy glebokiego wspolczucia z powodu smierci Meza i Ojca, i mojego Wujka.</p> <p>Myslami jestem z Wami i zycze Wam spokoju ducha.</p> <p>Danusia</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Danuta Laskowska - Wspomnienia</p> <p>Jednym z moich pierwszych wspomnien o Wujku jest zwiazane z moim dziecinstwem</p> <p>Pamietam kiedy Wujek zostal poproszony przez Moich Rodzicow, Marie I Juliana Laskowskich (bratowa i brat) o pilnowanie mnie i mojego starszego brata Zbyszka kiedy Rodzice byli na zabawie.</p> <p>Tego wieczoru, Wujek, mlody czlowiek i jeszcz kawaler, przyniosl rewelacje tamtych czasow (chyba pozne 50-te lub bardzo wczesne 60-te)- gramofon Bambino i plyty Paul Anki.</p> <p>My dzieci z upojeniem sluchalismy piosenek "Diana" i "You are My Destiny".</p> <p>To byl fajny Wujek!</p> <p>Drugie wspomnienie przenosi mine do czasu kiedy mialam 23 lat i Moja Mama umierala na raka. Pamietam jak Wujek odwiedzal Ja i bardzo byl wstrzasniety jej choroba, ale przede wszystkim wspieral Ja.</p> <p>Zawsze bede pamietac Wujka jako madrego, pomocnego i bliskiego mi czlowieka.</p> <p>Z Jego odejsciem, konczy sie poniekad czas kedy wszyscy w naszej Rodzine bylismy razem.</p> <p>Wujku, spoczywaj w spokoju.</p> <p>Danusia (Danuta Laskowska)</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Laskowska


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia