Edmunda Łenta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2015
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.05.2015
Express Bydgoski
"Tak trudno żegnać Kogoś, kto jeszcze powinien być z nami"
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego byłego Prezesa Oddziału
śp.Edmunda Łenta
Człowieka życzliwego, wieloletniego Prezesa Oddziału w Bydgoszczy, Członka Honorowego SJMP. Pogrzeb odbędzie się dnia 25.05.2015 r. o godz. 13.00 na cmentarzu Starofarnym przy ul. Grunwaldzkiej. Rodzinie i Wszystkim dla których Edmund był bliski wyrazy współczucia składają
Koleżanki i Koledzy ze Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Oddział w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia