Maciej Janiszewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2015
Tygodnik Śremski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2015
Tygodnik Śremski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 13 kwietnia 2015 roku zmarł
mgr Maciej Janiszewski
Były dyrektor Szpitala w Śremie.
Członek Polskiego Towarzystwa Lekarskiego „Koło” w Śremie.
Żonie i Rodzinie
wyrazy współczucia
składają
koleżanki i koledzy z PTL „Koło” w Śremie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l