Edward Kućma
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2015
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2015
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim żalem i smutkiem żegnamy Edwarda Kućmę Długoletniego pracownika, wspaniałego człowieka i kolegę. Rodzinie i bliskim wyrazy głębokiego współczucia składają Zarząd i pracownicy Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A. w Opolu.
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Edwarda Kućma Rodzinie i Bliskim składa Zarząd i pracownicy ECO Serwis Spółka Akcyjna w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Grzegorz
11 l