Jadwiga Maria Góral - Bazergan
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2015
Głos Wielkopolski
ś+p.
Jadwiga Maria Góral-Bazergan
„Dula”
Urodzona 13 sierpnia 1922 roku w Grudziądzu,
zmarła 22 stycznia 2015 roku w Londynie.
Sybiraczka
Pozostanie w naszej pamięci jako szlachetny człowiek i wielka patriotka.
Msza św. zostanie odprawiona w piątek, 17 kwietnia 2015 roku,
o godz. 11.30 w kościele pw. Wszystkich Świętych, Grobla 1.
Pogrzeb odbędzie się 17 kwietnia 2015 roku o godz. 13.50 na Junikowie.
O czym zawiadamia
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia