Maria Grabska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2015
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 27 marca 2015 roku odeszła od nas
Kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia

Śp. MARIA GRABSKA
z domu Kondziołka

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się
1.04.2015 roku o godzinie 11.30 w kaplicy
na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elzbieta


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wieslawa Bienkowska z rodzina


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wyrazy współczucia Ania


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena Centkowska z rodziną


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Podziękowanie</p> <p>Marylko, Serdeczna Przyjaciółko!</p> <p>Byłaś skromna nie lubiłaś rozgłosu ale czuję, że muszę to powiedzieć,jestem Ci to winna.Zal mi serce ściska, że tak szybko odeszłaś, za szybko.Bogu dziękuję codziennie, że postawił mi Ciebie na mojej drodze.Byłaś jak Anioł kroczący przy mnie. Byłaś pogodna,pełna ciepła, serdeczna, współczująca, troskliwa, pełna miłości jak Kochająca Mama. Sama mówiłaś:" Bogu dziękuję za każdy kolejny dany mi dzień. Ja nic nie potrzebuję, ja wszystko mam i cieszę się z tego, że mogę jeszcze komuś pomóc, doradzić". Rozmawiałyśmy ze sobą dużo i długo.Rozmowa z Tobą to była sama przyjemność.Mogłam z Tobą rozmawiać o wszystkich sprawach,zawsze potrafiłaś wysłuchać i dobrze doradzić. Często mówiłaś: "Ja staram się słuchać,potem żuję, żuję i powoli trawię,a potem przychodzą mi do głowy takie myśli..." <span>Zawsze doradzałaś mądrymi słowami jak Księga Mądrości. Obiecuję jak tylko potrafię będę starała wdrażać Twoje złote myśli" i rady.Będzie mi brakowało Twojego głosu i śmiechu, do kogo ja teraz będę dzwonić?. Obiecuję Ci pamięć w modlitwie. Wierze, ze spotkamy się kiedyś po tamtej stronie. Za wszystko Ci dziękuję! </span></p> <p><span> Do zobaczenia </span><span>Twoja serdeczna przyjaciółka Mirka.</span></p> <p><span>Wyrazy głębokiego współczucia dla Męża i Dzieci z Rodzinami.</span></p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna Burchart


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia, Wojtek z rodziną


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elzbieta


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirosława Hołowczyc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mirosława Hołowczyc


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wyrazy współczucia


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia