Stanisław Wnuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2015
Głos Wielkopolski
„Śmierć nas z Tobą rozłączyła,
lecz w sercach naszych
na zawsze pozostaniesz”
Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołom,
Znajomym, Delegacjom, strażakom oraz Wszystkim Tym,
którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej,
zamówili msze św., złożyli wieńce i kwiaty.
W szczególności dziękujemy
ks. bp. Łukaszowi Buzonowi, ks. Dyrektorowi
DOMU EMERYTA im. Jana Pawła II w Ostrowie
Wielkopolskim, ks. proboszczowi parafii pw.
NMP w Wałkowie, licznie przybyłym księżom
oraz pracownikom DOMU EMERYTA za troskliwą opiekę
śp.
ks. Kanonika Stanisława Wnuka
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l