Krzysztof Skowroński

This was published in the following publications on 08.05.2015:
Gazeta Pomorska

"Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń." Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele współczucia, pomocy i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Krzysztofa Skowrońskiego, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa Żona z Rodziną

Beach

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 30 kwietnia 2015 roku zginął śmiercią tragiczną
kochany Mąż, Syn, Brat, Szwagier, Wujek, Zięć i Wnuk

śp.
Krzysztof Skowroński
lat 31

Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 06.05.2015 roku o godz. 10.00
w kościele parafii pw św. Ducha.

Po mszy św. eksportacja Zmarłego
na cmentarz parafii pw. św. Mikołaja
przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu.

Pogrążona w smutku

Żona z Rodziną

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ś. P. Pana Krzysztofa Skowrońskiego Pracownika Zakładu Produkcyjnego Soda Mątwy w Inowrocławiu spółki CIECH Soda Polska S.A. Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia składają: Zarząd i Załoga CIECH Soda Polska S.A.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzis mija 6 lat jak nie ma ciebie z nami bardzo tesknimy i kocjamy cie Rodzice

Malgorzata Skowronska


5yrs

Bardzo bardzo tesknimy

Małgorzata Skowrońska


5yrs

tęsknimy!!

Twoi Przyjaciele..


6yrs

Krzysiu tęsknimy a Tobą minęły lata a tak ciężko się pogodzić że to Ty odszedłeś ... nie zasłużyłeś !!!

przyjaciel


6yrs

Zawsze będziesz w naszych sercach poznaliśmy że jesteś bardzo dobry człowiek dlatego gdy odszedłeś nasz ból jest duży ..Krzysiu tęsknimy za tobą ..przyjaciele twoi przyjaciele

Przyjaciele Krzysia


6yrs

tęsknimy

przyjaciele


7yrs

kochamy Cię nasz Krzysztofie na zawsze !!!

przyjaciele


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Anna Skowrońska


7yrs

Image chosen by user
To światło nigdy nie zgaśnie bo pamiętam ..w sercu wiele łez i tęsknoty ... tej pustki nikt nie wypełni..za bardzo kochałam

Anna Skowrońska


7yrs

słowa nie wyraża tego co czuje teraz Krzysztof dlaczego ??? Ty!

w


7yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Anna Skowrońska


7yrs

Image chosen by user
<p>Gdybyś Był z nami ... nie płynęło by tyle łez...</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>Dni biegną do przodu ale Tęsknota w moim sercu jest coraz gorsza ... gdy widzę małego Krzysia.. zaraz widzę Ciebie... </p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>tak mi ciebie brakuje </p>

przyjaciel


8yrs

<p>Moje serce jest przepełnione bólem</p>

przyjaciel


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknimy za Tobą , jak bardzo sam widzisz,</p>

Gość


8yrs

<p>odliczam dni kiedy znów cie zobaczę , tesknota za Tobą jest okropna </p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
<p>tęsknię ;-( </p>


8yrs

<p>Poznałem Cię i przekonałem się że Ty jesteś wyjątkowy Ty właśnie Ty ..bo Ty rodzinę zawsze stawiałeś na pierwszym miejscu dla ciebie,,,, nie przyjaciel! ,,,,nie kolega!,,,,, nie koleżanka była ważna tylko rodzina!!!! i za to Cię wszyscy kochają za wierność i oddanie,,, szkoda tylko że już cię nie ma wśród nas ,,,,ubolewam bo to wielka strata Krzysiu ;-( </p>


8yrs

<p>pamiętam o Tobie o dobrych ludziach się nie zapomina </p>


8yrs

Image chosen by user
Dominika Tyckun


8yrs

Image chosen by user
Krzysiu zawsze Cię będę szanował byłeś w porządku kolega, nigdy nikomu się nie narzucałeś od nikogo nie wymagałeś przyjaźni i zawsze wiedziałeś co się w życiu liczy i dziękuje Ci za słowa karma zawsze wraca z podwójną siłą ,,dziękuje


8yrs

Image chosen by user
Krzysiu zawsze tu będę bo byleś wyjątkowym człowiekiem ,zawsze można było na tobie polegać ,zawsze byłeś szczery czasami aż do bólu ale własnie to najbardziej w tobie ceniłem .


9yrs

Image chosen by user
to już dwa lata jak ciebie nie ma z nami został tylko smutek kochamy cie synku


9yrs

End of content

No more pages to load