Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2013
Gazeta Lubuska
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla mnie chwilach dzielili ze mną smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości i wzięli udział w uroczystości pogrzebowej mojego ukochanego Męża śp. ADAMA HRECZYNA Duchownym, lekarzom i personelowi Szpitala w Zielonej Górze, całej Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom z Zakładów pracy, Sąsiadom za obecność dziękuje żona Urszula Hreczyn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia