Pragniemy złożyć serdeczne pod
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2009
Głos Koszaliński
Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania całemu personelowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu oddziałowi Kardiologii "D" Szpitala Wojewódzkiego za opiekę i leczenie śp. ANDRZEJA KUBICKIEGO składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia