Magdalena Stanisława Gorecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2015
Głos Wielkopolski
W wielkim smutku zawiadamiamy, że w dniu 21 kwietnia 2015 roku
odeszła od Nas, opatrzona sakramentami św.,
ukochana Mama, Babcia, Siostra, Teściowa i Ciocia
ś+p.
Magdalena Stanisława Gorecka
z domu Jurga
Msza św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę 25.04.2015 r. o godz. 13.00
w kościele parafialnym pw. św. Jadwigi Śląskiej i św. Jakuba ap. w Lusowie,
po czym nastąpi odprowadzenie prochów
na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym w Lusowie.
Syn Wojciech z Rodziną
i Siostra Bohdana z Synem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l
11 l