Bogna Żakowska -Wachelko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2015
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2015
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Pani Doktor Bogny Żakowskiej-Wachelko
założycielki i ordynatora pierwszego oddziału geriatrii w Polsce.
Rodzinie i Bliskim Pani Doktor
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Geriatrycznego im. Jana Pawła II
w Katowicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia