Andrzej Piekarz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2015
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2015
Dziennik Zachodni
Z żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 10 maja 2015 roku zmarł
Andrzej Piekarz
Dyrektor Naczelny Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej
Wyrazy głębokiego współczucia
składają
Rodzinie
Rada Nadzorcza i Zarząd
Zakładu Gospodarki Odpadami S.A.
w Bielsku-Białej
Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 10 maja 2015 roku, zmarł
mgr inż.
ANDRZEJ PIEKARZ
Naczelny Dyrektor
Szpitala Kolejowego w Wilkowicach - Bystrej.
Wyrazy głębokiego żalu i współczucia
składa Rodzinie
Dyrekcja Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Piekarza
Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
Szpitala Kolejowego w Wilkowicach-Bystrej.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Zarząd Województwa Śląskiego
oraz
Dyrekcja Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l