Maciej Lis
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2015
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.04.2015
Gazeta Wrocławska
Z największym smutkiem i żalem żegnamy
dr. Macieja Lisa
Pełnomocnika Terenowego Rzecznika Praw Obywatelskich we Wrocławiu.
Człowieka wielkiego serca i wielkiej energii,
obdarzonego charyzmą i lubianego przez współpracowników.
Był świetnym prawnikiem i nauczycielem akademickim;
ogromnie zaangażowanym działaczem Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego;
inicjatorem nowatorskich działań na rzecz osób niepełnosprawnych;
wybitnym społecznikiem,
współorganizatorem m.in. Ośrodka Inicjatyw Obywatelskich we Wrocławiu
i Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań.
Będzie nam bardzo brakowało Jego mądrości, uśmiechu, życzliwości.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy serdecznego współczucia.
Irena Lipowicz
Rzecznik Praw Obywatelskich
Pracownicy Biura RPO w Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia