Ofiary katastrofy pod Smoleńskiem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Zawiercie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Zawiercie
Społeczeństwo, władze Miasta Poręby ubolewają nad tragedią jaka w dniu 10 kwietnia 2010 r. dotknęła naród Polski.
Pogrążeni jesteśmy w smutku i żalu ze wszystkimi, którzy doświadczyli tej straty.
Składamy z serca płynące wyrazy głębokiego współczucia z powodu straty najbliższych.
Burmistrz Miasta Poręba wraz ze współpracownikami
oraz
Przewodniczący Rady Miasta Poręba z Radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia