Marek Gromadzki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.03.2015
Nowosci

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.03.2015 r. zmarł opatrzony Sakramentami Świętymi nasz kochany Mąż i Ojciec</p>
<p>śp.Marek Gromadzki</p>
<p>lat 62</p>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 7.03.2015 r. o godz. 12.00 Mszą Św. żałobną w kościele p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku. Pogrzeb na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.</p>
<p>Pogrążona w smutku ŻONA Z CÓRKAMI</p>
<p>Krzyż.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.03.2015 r. zmarł opatrzony Sakramentami Świętymi nasz kochany Mąż i Ojciec

śp.Marek Gromadzki

lat 62

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 7.03.2015 r. o godz. 12.00 Mszą Św. żałobną w kościele p.w. Opatrzności Bożej na Rudaku. Pogrzeb na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Włocławskiej.

Pogrążona w smutku ŻONA Z CÓRKAMI

Krzyż.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
w


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ufajmy Panu


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie naszego kolegi, sportowca FAIR - PLAY</p> <p>Marek był jednym z najbardziej szanowanych przeze mnie sportowców - tych "starej daty". Kilka lat graliżmy razem w koszykówce w drużynie old-boyów w sp 28 w Toruniu na Rubinkowie. Choć na boisku energiczny i waleczny - nigdy nie przekraczał granic dobrego wychowania. Nigdy jego walka nie kojarzyła się ze zwierzęcą agresją co nie znaczy, że ulegał. Był świetnym przykładem dla innych - dla mnie na zawsze! Marku, kiedy myślę o Tobie, koledze o 10 lat starszemu - łza kręci mi się w oku, bo pomimo, że po naszym wspólnym graniu minęło kilka lat - Twój przykład jest dla mnie WZOREM! Marku, mam nadzieję, że kiedyś się TAM spotkamy, mam nadzieję, że weźmiesz mnie do swojej drużyny i jak kiedyś razem zagramy wspaniały mecz po którym opowiemy sobie o detalach gry w szatni żartując z drobnych błędów!</p> <p>Trzymaj się Stary!</p> <p>Przemo S.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przemysław Siwula,​spor​towcowi!


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GB 07.03.2015


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

desd


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia