Jerzy Osemlak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.10.2014
Kurier Lubelski

Uniwersytet Medyczny w Lublinie z głębokim smutkiem i żalem zawiadamia,

że w dniu 27 października 2014 roku zmarł

prof. dr hab. n. med. Jerzy Osemlak

emerytowany profesor zwyczajny, wieloletni kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, wojewódzki konsultant ds. chirurgii dziecięcej, członek Światowego Zrzeszenia Towarzystw Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej, Lubelskiego Towarzystwa Naukowego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz wielu innych towarzystw naukowych.

W uznaniu zasług uhonorowany m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi, odznaką „Za zasługi dla Lubelszczyzny” oraz innymi medalami
i odznakami.

W osobie Zmarłego żegnamy cenionego człowieka nauki, specjalistę w zakresie chirurgii dziecięcej i medycyny ratunkowej, autora wielu prac badawczych, doskonałego organizatora procesu naukowo-dydaktycznego, wychowawcę wielu pokoleń kadr medycznych.

Cześć Jego Pamięci!

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia

Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłego

składają

Rektor, Senat, Rady Wydziałów

oraz Społeczność Uczelni

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Żegnam

LO


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pan profesor uratował mi zdrowie (a może nawet życie) dzięki Niemu oraz Panu Wieslawowi Obel dzisiaj funkcjonuję w pełni normalnie, bez żadnych powikłań czy komplikacji. Miałam szczęście,że trafiłam jako dziecko na tak wspaniałych lekarzy i przykre, że żaden z Nich już nie żyje... dziękuję za wszystko. Spoczywajcie w pokoju.

Aneta


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Barbara Czuchaj niech Pan profesor odpoczywa w spokoju dziękuję za uratowanie córki.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
L.Zielonka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
o


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kondolencje, Barbara Abec


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kondolencje</p> <p>Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci tak wspaniałego i bardzo oddanego dzieciom Profesora Osemlaka, który kilkanaście lat temu uratował naszą córkę Dorotę. To był wspaniały Człowiek i Lekarz.</p> <p>Rodzinie Zmarłego Profesora Osemlaka składamy wyrazy głębokiego współczucia z powodu Jego śmierci.</p> <p> Maria i Krzysztof Pirogowiczowie </p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Pirogowicz z Rodzicami


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Martyna Ostapińska z rodzicami


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KRUPOWSCY Z SYNKIEM


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka Anasiewicz z Rodziną


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia