Edward Pluta
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2014
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.11.2014
Kurier Lubelski
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 3 listopada 2014 roku w wieku 91 lat zmarł
ŚP.
Edward Pluta
Porucznik AK obwodu krakowskiego ps. „Niezapomniany”,
odznaczony Krzyżem Partyzanckim,
uhonorowany odznaką za udział w akcji „Burza”,
odznaką Weterana Walk o Niepodległość,
Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 7 listopada 2014 r.
o godz. 13.00 w kaplicy cmentarnej przy ul. Lipowej.
Syn z Rodziną
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 3 listopada 2014 roku zmarł
śp.
Edward Pluta
racjonalizator i wynalazca,
weteran o niepodległość,
współzałożyciel fabryki SPOMASZ w Bełżycach,
wieloletni działacz i członek WKTiR.
Cześć Jego pamięci!
Członkowie i pracownicy
Wojewódzkiego Klubu Techniki i Racjonalizacji w Lublinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia