Jerzy Regulski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2015
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2015
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. Jerzego Regulskiego
inicjatora i współtwórcy odbudowy polskiego samorządu terytorialnego,
założyciela i Prezesa Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej
oraz naszego zasłużonego i długoletniego nauczyciela
w umacnianiu samorządu lokalnego w Wielkopolsce.
Drogi Profesorze - dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiłeś.
Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Pana Profesora
składamy wyrazy współczucia
Zarząd i pracownicy Stowarzyszenia
Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia