Aldona Litwiniszyn-Taraszkiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2014
Dziennik Polski

<p>ś†p<br />dr ALDONA LITWINISZYN-TARASZKIEWICZ</p>
<p>kochana mama, babcia, i siostra</p>
<p>przeżywszy 71 lat, odeszła od nas nagle<br />dnia 11 listopada 2014 roku.</p>
<p>Za wcześnie...</p>
<p>Odprowadzenie prochów Zmarłej na miejsce spoczynku<br />odbędzie się w poniedziałek, dnia 17 listopada 2014 r. o godz. 12.00<br />w Sali Pożegnań na cmentarzu Rakowickim,</p>
<p>o czym zawiadamiają<br />pogrążeni w głębokim smutku</p>
<p>Córka z Rodziną i Siostra</p>

ś†p
dr ALDONA LITWINISZYN-TARASZKIEWICZ

kochana mama, babcia, i siostra

przeżywszy 71 lat, odeszła od nas nagle
dnia 11 listopada 2014 roku.

Za wcześnie...

Odprowadzenie prochów Zmarłej na miejsce spoczynku
odbędzie się w poniedziałek, dnia 17 listopada 2014 r. o godz. 12.00
w Sali Pożegnań na cmentarzu Rakowickim,

o czym zawiadamiają
pogrążeni w głębokim smutku

Córka z Rodziną i Siostra

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myśle o Tobie często

Basia


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Basia L


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
basia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
siostra Basia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To byl cudowny czlowiek, wspaniala wychowawczyni i przyklad. Mialem honor byc w (jej pierwszej) klasie ktorej ona byla wychowawczynia w szkole J. Matejki nr. 29 w 1968 roku. To ona zrobila z wielu nas ludzi, dala przyklad i zachecala do nauki i dawal przyklad jak trzeba pracowac. Wielu z nas jej zawdziecza ogromnie duzo. PANI ALDONO NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY i DZIEKUJEMY CI serdecznie za wszystko. Niech Bog ma cie w swej opatrznosci.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To byl cudowny czlowiek, wspaniala wychowawczyni i przyklad. Mialem honor byc w (jej pierwszej) klasie ktorej ona byla wychowawczynia w szkole J. Matejki nr. 29 w 1968 roku. To ona zrobila z wielu nas ludzi, dala przyklad i zachecala do nauki i dawal przyklad jak trzeba pracowac. Wielu z nas jej zawdziecza ogromnie duzo. PANI ALDONO NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY i DZIEKUJEMY CI serdecznie za wszystko. Niech Bog ma cie w swej opatrznosci.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Viera i Julius


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wojciech Suchoń


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgorzata i Franciszek Piper


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hanka Szydlik


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nina


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia