Z głębokim żalem żegnamy Panią
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2009
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.10.2009
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy Panią prof. Stefanię DUDZICOWĄ długoletniego, wspaniałego pedagoga i wychowawcę młodzieży. Koleżankę życzliwą i pełną ciepła. Rodzinie i bliskim wyrazy serdecznego żalu i współczucia składają: Dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia