LEOKADIA TORZECKA z domu Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2009
Gazeta Lubuska
''Serce złote miałaś, od życia niewiele chciałaś Zawsze z czułością o nas dbałaś " Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 10 października 2009 roku odeszła od nas w wieku 91 lat, nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA, PRABABCIA i SIOSTRA śp. LEOKADIA TORZECKA z domu Pawlak Pogrzeb odbędzie się w środę 14 października 2009 roku o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym w Jędrzychowie. Pogrążona w żałobie Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia