Maria Kabacik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2014
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2014
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę, 21 grudnia 2014 roku odeszła we Wrocławiu, po krótkiej i ciężkiej chorobie, nasza Najukochańsza i Najdroższa Mama i Babcia
Maria Kabacik z domu Kozdęba
urodzona 12 grudnia 1930 roku w rodzinie nauczycielskiej, w miejscowości Cygany, w powiecie tarnobrzeskim, w ówczesnym województwie lwowskim.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą o godzinie 12.40 w poniedziałek, 29 grudnia 2014 roku w kaplicy cmentarza Osobowickiego we Wrocławiu, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego.
O czym zawiadamia
pogrążona w głębokim Bólu Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia