Elżbieta Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2013
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2013
Express Bydgoski
"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich"
Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 29 maja 2013 r. zmarła
śp. Elżbieta Pawlak
z domu Marchlewicz
przeżywszy lat 90 Elżbieta Pawlak upiększała życie kwiatami wielu pokoleniom bydgoszczan, towarzysząc im zarówno w radosnych jak i trudnych chwilach ich życia. Uroczystości pogrzebowe poprzedzone mszą św. odprawione zostaną w kościele p.w. Zmartwychwstania Pańskiego w poniedziałek, 3 czerwca 2013 r. o godzinie 13. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz parafialny Bielawki.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia