Eugeniusz Baścik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2015
Bielsko-Biała
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.01.2015
Bielsko-Biała
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
śp.
Eugeniusza Baścika
byłego wieloletniego Prezesa i Honorowego Prezesa Ludowego Klubu Sportowego Orzeł w Kozach
Honorowego Obywatela Gminy Kozy
wieloletniego działacza sportowego
oraz wieloletniego ławnika Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego w imieniu wszystkich sympatyków klubu składa Zarząd LKS Orzeł w Kozach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
11 l