Barbara Romańczak-Graca
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2014
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2014
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem żegnamy
Barbarę Romańczak-Gracę
Dyrektora Delegatury Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w Łodzi
Pani Barbara Romańczak-Graca pracowała w Urzędzie od 1992 r. Wkładała całe swoje serce we wszystko, co robiła.
Będzie nam brakowało Jej uporu i konsekwencji w dążeniu do celu. Wraz z Jej odejściem Urząd stracił bardzo wartościowego i oddanego pracownika.
Rodzinie i Bliskim Pani Barbary Romańczak-Gracy
składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Kierownictwo i Pracownicy UOKiK
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia